Zahradní párty stan – všestranný společník

Zahrada

Milujete venkovní slavnosti na Vaší zahradě? Pak určitě dobře víte, že jejich největším nepřítelem je nestálé počasí. Déšť, vítr, nebo ostré slunce dokážou každému hostiteli připravit perné chvilky. Řešení je však velice jednoduché a elegantní – se zahradním stanem budete vždy připraveni čelit nástrahám rozmarné přírody.

Všestranné využití

Zahradní párty stan nebo altán využijí nejen majitelé zahrad pro oslavy narozenin členů rodiny, promoce, svatby a křtiny. Skvěle se hodí také pro firmy, které rády pořádají podnikové večírky pod širým nebem, propagační akce nebo slavnostní události pro obchodní partnery. Zahradní párty stan můžete použít také jako chráněný vstup do Vašeho hotelu, obchodu, restaurace nebo wellness centra. Jeho využití je opravdu rozmanité.

Barvy a rozměry pro každou příležitost

Stejně široká je i nabídka zahradních stanů. Každé události lze přizpůsobit jeho vzhled. Pro svatby se nejlépe hodí bílé zahradní stany, letní grilování může probíhat pod veselým modro-bíle pruhovaným stanem, zatímco rybáři a myslivci pro schůze svého spolku zase pravděpodobně nejvíce ocení zelený nůžkový stan o rozměrech 3×9 m. Design stanu je možné snadno přizpůsobit Vaší firemní identitě či barvám loga.

Výhody nůžkových zahradních stanů

Důležité je při nákupu také zohlednit jeho konstrukci. I ta nejvydařenější akce ztratí na svém půvabu, když po jejím skončení musíte pracně skládat zahradní přístřešek. S pořízením nůžkového zahradního stanu tento problém úplně odpadá. Nůžkový stan je díky své konstrukci, která svým tvarem připomíná nůžky, postaven doslova během několika minut a stejně snadné je jeho složení. Můžete ho proto mít vždy po ruce a použít ho až podle aktuálního počasí a potřeby. Velice oblíbený pro své rozměry a snadnou manipulaci je například zelený nůžkový profi stan o rozměrech 3×6 m s bočními stěnami.

Pamatujte také, že nikdy není nevhodné období pro pořízení stanu na zahradu. Na jaře a v létě ho možná využijeme nejvíce, ale na podzim nám nákup usnadňují sezónní výprodeje. Právě nyní pořídíte zahradní altány za ty nejnižší ceny. Máte už vybráno?

 

 

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

zahradní nářadí
Zahrada
I v zimě je na zahradě mnoho práce

Jste nadšení zahrádkáři a dlouhá zima vás už nudí a nemůžete se dočkat jara? I leden s únorem nabízí mnoho možností práce na zahradě, takže si nekonečné čekání můžete zkrátit. Zahrada v zimě potřebuje vaši pomoc stejně jako v jiných ročních obdobích. Čemu se tedy v únoru věnovat? Pro některé dřeviny či okrasné …

holínky DRY WALKER
Zahrada
Ukončeno – Soutěž o zateplené holínky DRY WALKER

Soutěžte s námi o holínky DRY WALKER! Každý správný zahradník by měl mít doma holínky. A což teprve v tom dnešním počasí? Začalo nám období plískanic, bláta a roztátého sněhu. Do tohoto počasí jsou na zahradu ideální zateplené ultralehké holínky. Holínky využijte nejenom na podzim, v zimě, ale po celý …

krmítko
Zahrada
Krmítko pro ptáky nemůže v zahradě chybět

S podzimem přichází doba, kdy některé druhy ptáků, které jste po celé jaro a léto s potěšením sledovali, odlétají za potravou a příznivějším podnebím do jižních krajů. Mnoho krásných a užitečných opeřenců však u nás zůstává a určitě si zaslouží naši pomoc při obtížném zimním hledání potravy. Váš příspěvek k snadnější obživě uvítají …