Zahradní párty stan – všestranný společník

Zahrada

Milujete venkovní slavnosti na Vaší zahradě? Pak určitě dobře víte, že jejich největším nepřítelem je nestálé počasí. Déšť, vítr, nebo ostré slunce dokážou každému hostiteli připravit perné chvilky. Řešení je však velice jednoduché a elegantní – se zahradním stanem budete vždy připraveni čelit nástrahám rozmarné přírody.

Všestranné využití

Zahradní párty stan nebo altán využijí nejen majitelé zahrad pro oslavy narozenin členů rodiny, promoce, svatby a křtiny. Skvěle se hodí také pro firmy, které rády pořádají podnikové večírky pod širým nebem, propagační akce nebo slavnostní události pro obchodní partnery. Zahradní párty stan můžete použít také jako chráněný vstup do Vašeho hotelu, obchodu, restaurace nebo wellness centra. Jeho využití je opravdu rozmanité.

Barvy a rozměry pro každou příležitost

Stejně široká je i nabídka zahradních stanů. Každé události lze přizpůsobit jeho vzhled. Pro svatby se nejlépe hodí bílé zahradní stany, letní grilování může probíhat pod veselým modro-bíle pruhovaným stanem, zatímco rybáři a myslivci pro schůze svého spolku zase pravděpodobně nejvíce ocení zelený nůžkový stan o rozměrech 3×9 m. Design stanu je možné snadno přizpůsobit Vaší firemní identitě či barvám loga.

Výhody nůžkových zahradních stanů

Důležité je při nákupu také zohlednit jeho konstrukci. I ta nejvydařenější akce ztratí na svém půvabu, když po jejím skončení musíte pracně skládat zahradní přístřešek. S pořízením nůžkového zahradního stanu tento problém úplně odpadá. Nůžkový stan je díky své konstrukci, která svým tvarem připomíná nůžky, postaven doslova během několika minut a stejně snadné je jeho složení. Můžete ho proto mít vždy po ruce a použít ho až podle aktuálního počasí a potřeby. Velice oblíbený pro své rozměry a snadnou manipulaci je například zelený nůžkový profi stan o rozměrech 3×6 m s bočními stěnami.

Pamatujte také, že nikdy není nevhodné období pro pořízení stanu na zahradu. Na jaře a v létě ho možná využijeme nejvíce, ale na podzim nám nákup usnadňují sezónní výprodeje. Právě nyní pořídíte zahradní altány za ty nejnižší ceny. Máte už vybráno?

 

 

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vřes
Zahrada
Vřes nesmí mezi podzimními ozdobami chybět

S příchodem podzimu náhle zjišťujete, že vaše zahrada přestává nabízet záplavu květů a vaše vázy a truhlíky již nebudou nabízet pestrý požitek zrakům domácích i kolemjdoucích. Lehce však můžete zaměnit kvetoucí rostliny za bohaté barevné květenství keříků vřesů či vřesovců. Ty mají bohaté využití jak v zahradě, tak na terasách, balkonech nebo …

trávník
Zahrada
Přípravu trávníku na zimu rozhodně nepodceňte

S přicházejícím podzimem se často smutně díváme na pomalu žloutnoucí trávník a představujeme si, jak se na jaře zase krásně zazelená a jak na něm budeme relaxovat. Svěžího a dokonalého trávníku se však dočkáme jen tehdy, budeme-li mu věnovat dostatek pozornosti a péče právě v tomto podzimním období. I trávník se …

Zahrada
Zázračný živý plot – opravdový zázrak? Rychlý, nenáročný, krásný

Před pár lety se i v českých zahradách objevila rostlina, kterou jejich majitelé nadšeně nazývají Zázračným živým plotem. Čím je tato rostlina výjimečná a proč ji majitelé mají tak rádi? Čím je Zázračný živý plot výjimečný a proč ji majitelé mají tak rádi?  Důvodů je několik. Zázračný živý plot v prvním roce …