Zahradní párty stan – všestranný společník

Zahrada

Milujete venkovní slavnosti na Vaší zahradě? Pak určitě dobře víte, že jejich největším nepřítelem je nestálé počasí. Déšť, vítr, nebo ostré slunce dokážou každému hostiteli připravit perné chvilky. Řešení je však velice jednoduché a elegantní – se zahradním stanem budete vždy připraveni čelit nástrahám rozmarné přírody.

Všestranné využití

Zahradní párty stan nebo altán využijí nejen majitelé zahrad pro oslavy narozenin členů rodiny, promoce, svatby a křtiny. Skvěle se hodí také pro firmy, které rády pořádají podnikové večírky pod širým nebem, propagační akce nebo slavnostní události pro obchodní partnery. Zahradní párty stan můžete použít také jako chráněný vstup do Vašeho hotelu, obchodu, restaurace nebo wellness centra. Jeho využití je opravdu rozmanité.

Barvy a rozměry pro každou příležitost

Stejně široká je i nabídka zahradních stanů. Každé události lze přizpůsobit jeho vzhled. Pro svatby se nejlépe hodí bílé zahradní stany, letní grilování může probíhat pod veselým modro-bíle pruhovaným stanem, zatímco rybáři a myslivci pro schůze svého spolku zase pravděpodobně nejvíce ocení zelený nůžkový stan o rozměrech 3×9 m. Design stanu je možné snadno přizpůsobit Vaší firemní identitě či barvám loga.

Výhody nůžkových zahradních stanů

Důležité je při nákupu také zohlednit jeho konstrukci. I ta nejvydařenější akce ztratí na svém půvabu, když po jejím skončení musíte pracně skládat zahradní přístřešek. S pořízením nůžkového zahradního stanu tento problém úplně odpadá. Nůžkový stan je díky své konstrukci, která svým tvarem připomíná nůžky, postaven doslova během několika minut a stejně snadné je jeho složení. Můžete ho proto mít vždy po ruce a použít ho až podle aktuálního počasí a potřeby. Velice oblíbený pro své rozměry a snadnou manipulaci je například zelený nůžkový profi stan o rozměrech 3×6 m s bočními stěnami.

Pamatujte také, že nikdy není nevhodné období pro pořízení stanu na zahradu. Na jaře a v létě ho možná využijeme nejvíce, ale na podzim nám nákup usnadňují sezónní výprodeje. Právě nyní pořídíte zahradní altány za ty nejnižší ceny. Máte už vybráno?

 

 

zahradni_naradi
Zahrada
Kvalitní zahradní nářadí je ideálním dárkem pro kutila

Každý milovník zahrady nebo šikovný kutil potřebuje pro svého koníčka určité kousky nářadí. Na zahradě je co dělat po celou sezónu i mimo ni, od pletí a sekání přes prostřihávání, hnojení, sázení a uklízení až k celkové péči o jednotlivé části zahrady. Aby tyto práce opravdu přinášely potěšení, je potřeba …

masozrava-rostlina
Zahrada
Jaké zásady dodržovat při pěstování masožravých rostlin

Okouzlily vás exoticky působící rostlinky, které navíc poslouží jako mucholapka, ale máte obavy, že byste péči o ně nezvládli? Není se čeho bát, i mezi masožravými rostlinami jsou takové druhy, které zvláštní nároky nemají a mnohdy jejich pěstování snadnější, než u některých pokojovek. Stačí si vybrat správné druhy vhodné i …

Morusovnik
Zahrada
Moruše – zajímavé ovoce i unikátní superpotravina

Moruše je ovoce, které v současnosti opět přichází do módy. Přitom to v minulosti byly velmi oblíbené plody, ať se již jednalo o moruše bílé, černé nebo červené. Byly vyhledávány pro vysoký obsah vitamínů  a minerálů, takže byly sušeny i zavařovány, aby je bylo možno používat po celý rok. Morušové stromy, které …