Zahradní párty stan – všestranný společník

Zahrada

Milujete venkovní slavnosti na Vaší zahradě? Pak určitě dobře víte, že jejich největším nepřítelem je nestálé počasí. Déšť, vítr, nebo ostré slunce dokážou každému hostiteli připravit perné chvilky. Řešení je však velice jednoduché a elegantní – se zahradním stanem budete vždy připraveni čelit nástrahám rozmarné přírody.

Všestranné využití

Zahradní párty stan nebo altán využijí nejen majitelé zahrad pro oslavy narozenin členů rodiny, promoce, svatby a křtiny. Skvěle se hodí také pro firmy, které rády pořádají podnikové večírky pod širým nebem, propagační akce nebo slavnostní události pro obchodní partnery. Zahradní párty stan můžete použít také jako chráněný vstup do Vašeho hotelu, obchodu, restaurace nebo wellness centra. Jeho využití je opravdu rozmanité.

Barvy a rozměry pro každou příležitost

Stejně široká je i nabídka zahradních stanů. Každé události lze přizpůsobit jeho vzhled. Pro svatby se nejlépe hodí bílé zahradní stany, letní grilování může probíhat pod veselým modro-bíle pruhovaným stanem, zatímco rybáři a myslivci pro schůze svého spolku zase pravděpodobně nejvíce ocení zelený nůžkový stan o rozměrech 3×9 m. Design stanu je možné snadno přizpůsobit Vaší firemní identitě či barvám loga.

Výhody nůžkových zahradních stanů

Důležité je při nákupu také zohlednit jeho konstrukci. I ta nejvydařenější akce ztratí na svém půvabu, když po jejím skončení musíte pracně skládat zahradní přístřešek. S pořízením nůžkového zahradního stanu tento problém úplně odpadá. Nůžkový stan je díky své konstrukci, která svým tvarem připomíná nůžky, postaven doslova během několika minut a stejně snadné je jeho složení. Můžete ho proto mít vždy po ruce a použít ho až podle aktuálního počasí a potřeby. Velice oblíbený pro své rozměry a snadnou manipulaci je například zelený nůžkový profi stan o rozměrech 3×6 m s bočními stěnami.

Pamatujte také, že nikdy není nevhodné období pro pořízení stanu na zahradu. Na jaře a v létě ho možná využijeme nejvíce, ale na podzim nám nákup usnadňují sezónní výprodeje. Právě nyní pořídíte zahradní altány za ty nejnižší ceny. Máte už vybráno?

 

 

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

begónie
Zahrada
Cibuloviny můžete vysadit i na jaře

Jarní zahradu bez cibulovin si již neumíme představit. S napětím čekáme, kdy naše zahrady ozdobí sněženky a bledule, krokusy, a brzy po nich se přidají hyacinty, narcisky, tulipány a další typické jarní květiny. Ideální dobou pro výsadbu většiny těchto druhů bývá podzim, ale pokud jste v tomto období na zahradu neměli čas …

postřikovač
Zahrada
Postřikovač je pomocníkem v každé domácnosti

Postřikovače již dávno nepatří pouze do výbavy zahrádkáře. Neobejde se bez nich ani domácí kutil nebo hospodyňka, protože je také neocenitelným pomocníkem v domácnosti. Úklid nebo rosení květin si již bez ručního postřikovače neumíme představit. Tento šikovný přístroj oceníte i v domácí dílně a při spoustě dalších činností – možnosti jeho využití …

sněženky
Zahrada
Únor je pro zahrádkáře začátkem sezóny

I když všude okolo je ještě zima, mrzne, leží sníh nebo je sychravo a bláto, zahrádkář rozhodně nemůže jen odpočívat. Právě únorové přípravy rozhodují o budoucí bohaté úrodě a zahradě plné květů. I v zimě je co dělat, i když se nebude jednat jen přímo o práce na zahradě, ale o …