Zahradní párty stan – všestranný společník

Zahrada

Milujete venkovní slavnosti na Vaší zahradě? Pak určitě dobře víte, že jejich největším nepřítelem je nestálé počasí. Déšť, vítr, nebo ostré slunce dokážou každému hostiteli připravit perné chvilky. Řešení je však velice jednoduché a elegantní – se zahradním stanem budete vždy připraveni čelit nástrahám rozmarné přírody.

Všestranné využití

Zahradní párty stan nebo altán využijí nejen majitelé zahrad pro oslavy narozenin členů rodiny, promoce, svatby a křtiny. Skvěle se hodí také pro firmy, které rády pořádají podnikové večírky pod širým nebem, propagační akce nebo slavnostní události pro obchodní partnery. Zahradní párty stan můžete použít také jako chráněný vstup do Vašeho hotelu, obchodu, restaurace nebo wellness centra. Jeho využití je opravdu rozmanité.

Barvy a rozměry pro každou příležitost

Stejně široká je i nabídka zahradních stanů. Každé události lze přizpůsobit jeho vzhled. Pro svatby se nejlépe hodí bílé zahradní stany, letní grilování může probíhat pod veselým modro-bíle pruhovaným stanem, zatímco rybáři a myslivci pro schůze svého spolku zase pravděpodobně nejvíce ocení zelený nůžkový stan o rozměrech 3×9 m. Design stanu je možné snadno přizpůsobit Vaší firemní identitě či barvám loga.

Výhody nůžkových zahradních stanů

Důležité je při nákupu také zohlednit jeho konstrukci. I ta nejvydařenější akce ztratí na svém půvabu, když po jejím skončení musíte pracně skládat zahradní přístřešek. S pořízením nůžkového zahradního stanu tento problém úplně odpadá. Nůžkový stan je díky své konstrukci, která svým tvarem připomíná nůžky, postaven doslova během několika minut a stejně snadné je jeho složení. Můžete ho proto mít vždy po ruce a použít ho až podle aktuálního počasí a potřeby. Velice oblíbený pro své rozměry a snadnou manipulaci je například zelený nůžkový profi stan o rozměrech 3×6 m s bočními stěnami.

Pamatujte také, že nikdy není nevhodné období pro pořízení stanu na zahradu. Na jaře a v létě ho možná využijeme nejvíce, ale na podzim nám nákup usnadňují sezónní výprodeje. Právě nyní pořídíte zahradní altány za ty nejnižší ceny. Máte už vybráno?

 

 

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

cuketa
Zahrada
Cuketa – nenápadná zelenina s obrovskými možnostmi použití

Pokud byste hledali zeleninu, která plodí po celou sezónu, má velké množství postupně dozrávajících plodů, v kuchyni ji lze využít více způsoby a její pěstování zvládne i začátečník, určitě zvolte cuketu. Tato letní tykev patří k nejvděčnějším rostlinám, dokáže vám dodat základ mnoha lehkých obědů i večeří po celé léto. Navíc je …

pampeliška
Bylinky
Pampeliška je ozdobou i typickou léčivkou jara

S příchodem jara se příroda zazelená a louky ozdobí zlaté hlavičky pampelišek. Ty vykukují ze zahradních trávníků a objevují se i v záhonech. I když je pampeliška v zahradě považována za plevel, který je nutno zlikvidovat, není potřeba spěchat – nejdříve otrhejte žluté květy. Můžete z nich totiž připravit lahodný čaj, med nebo pampeliškový …

Frýdecko - místecký veletrh
Výstavy květin
Veletrh bydlení, zahrada, stavba, žena hobby – to vše na Frýdecko – Místeckém veletrhu

Veletrh pro celou rodinu, i tak by se dal nazvat Frýdecko – Místecký veletrh, který se již po třinácté odehraje v prostorách sportovní haly Polárka ve Frýdku Místku. Veletrh, který se koná v termínu od pátku 24. do neděle 26. května si určitě nenechte ujít. Co vás na veletrhu čeká? …