Výstava Floria podzim – DUŠIČKY
- By : Admin
- Category : Veletrhy a výstavy, Zahrada
- Tags: výstava květin
Nenechte si ujít ojedinělou dušičkou expozici v Kroměříži. Na výstavě bude ke zhlédnutí komplexní nabídka květinové výzdoby a služeb spojených s uctíváním památky zesnulých.
Na výstavě můžete mimo jiné zakoupit také potřeby pro dům a zahradu, např. ovocné stromky, okrasné cibuloviny, chryzantémy, atd.
Součástí výstavy bude také tzv. Hanácký statek, který vám nabídne jedinečnou výstavu dýni a široký sortiment zeleniny a domácích produktů k prodeji, jako jsou jablka, včelí med nebo domácí povidla. Budete si moci vyzkoušet vyrobit svůj vlastní mošt pomocí špalacího kola.
Milovníky pálenky jistě potěší, že v rámci výstavy bude probíhat také košt pálenek. Budete mít možnost ochutnat všechny soutěžní vzorky.
Po celou dobu výstavy bude pro návštěvníky připraven i bohatý doprovodný program. K poslechu zahraje cimbálová muzika a pro děti je připraven zábavní park se spoustou zážitkových atrakcí.

Co Vás na této výstavě čeká?
- prodejní sortiment na Dušičky – dekorace, věnce
- výzdoba a služby spojené se smutečním obřadem
- Hanácký statek – expozice zeleniny, mečíků, výstava dýní
- prodej jablek, domácích povidel, medu
- 3. ročník koštu pálenek
- cimbálová muzika
- přednášky a workshopy
a mnoho dalších zajímavostí.
Výstavu můžete navštívit v termínu od 13. – 14.10.2018 v době od 9 do 17 hodin.
VSTUPNÉ:
Dospělí: 100,-
Rodina (2 dospělí + 2 děti): 250,-
Děti do 6 let: zdarma
Děti 6-15 let: 40,-
Důchodcinad 65 let: 80,-
ZTP: 80,-
ZTP/P: zdarma
Více informací najdete na stránkách výstavy.
Zdroj obrázků: www.pixabay.com