Výstava květin – KVĚTY 2019

lilie
Výstavy květin

Pokud patříte mezi milovníky křehké krásy, tedy nádherných květin, určitě si nenechte ujít výstavu s názvem KVĚTY 2019. Výstava se koná v letním termínu 18.7. – 21.7.2019, což je ideální pro prázdninový výlet právě do Lysé nad Labem.

Na ploše 2 160m2 můžete zhlédnout atraktivní, pestrobarevná, květinová aranžmá, které vytvoří zkušený tým odborníků z Českého zahrádkářského svazu.

kytice

Jste obdivovateli lilií, pelargonií, jiřinek, fuchsií, trvalek nebo okrasných rostlin? To vše vám zde představí specializované organizace např. Lilium Brno, Rosa Klub Dagla ČZS Martagon a mnoho dalších pěstitelů Českého zahrádkářského svazu.

Protože se jedná o prázdninový termín, pořadatelé výstavy mysleli i na děti. Pohrát si mohou v dětském koutku, nově i s interaktivní dětskou expozicí.

Součástí expozice výstavy budou také velmi oblíbené poradny vystavovaných květin. Navštívit můžete také stánek časopisu Zahrádkář a vinařské posezení.

Přijďte si výstavu Květy 2019 přivonět 🙂

Otevírací doba výstavy KVĚTY 2019:
Od čtvrtku 18.7. do neděle 21.7. vždy od 9.do 17. hodin.

Vstupné:
Dospělí: 80,-Kč
Důchodci, studenti, ZTP 60,-Kč
Děti, ZTP/P Zdarma

Více informací najdete na stránkách výstavy.

Podívejte se také na další výstavy květin.

 

Zdroj obrázků: www.pixabay.com

 

 

 

bonsai
Výstavy květin
Floria podzim – nenechte si ujít expozice vzácných bonsají

23Na konci září je ideální čas na návštěvu výstaviště v Kroměříži, koná se zde celostátní prodejní výstava s názvem Floria Podzim, která nabídne unikátní výstavu bonsai. Na se můžete na výstavě těšit? Celostátní prodejní výstava pro všechny zahradníky a zahrádkáře, která zároveň nabídne výjimečnou mezinárodní expozici vzácných bonsají a suiseki. Na výstavě …

detske hriste
Zahrada
Rájem pro děti může být i zahrada

Každý, kdo vlastní u svého domu nebo bytu zahradu a má v rodině děti, jistě zvažuje, jak tento prostor upravit tak, aby ho plně využívaly i děti různého věku. Ty zde mohou být na čerstvém vzduchu, v bezpečném prostředí a společně s rodinnými příslušníky trávit společný čas nebo se zabavit, zatímco se dospělí …

zahradni jezirko
Zahrada
Jak zadržovat vodu na zahradě

Současná sucha nás nutí k zamyšlení nad ekologičtějšími přístupy a k šetrnému zacházení s vodou nejen v domácnosti, ale i na zahradě. Hospodaření s vodou na zahradě je stejně důležité jako snížení produkce odpadu nebo biologické pěstování plodin. Jak tedy šetřit vodou na zahradě, aniž by utrpěla zeleň a zhoršila …