Výstava květin – KVĚTY 2019

lilie
Veletrhy a výstavy

Pokud patříte mezi milovníky křehké krásy, tedy nádherných květin, určitě si nenechte ujít výstavu s názvem KVĚTY 2019. Výstava se koná v letním termínu 18.7. – 21.7.2019, což je ideální pro prázdninový výlet právě do Lysé nad Labem.

Na ploše 2 160m2 můžete zhlédnout atraktivní, pestrobarevná, květinová aranžmá, které vytvoří zkušený tým odborníků z Českého zahrádkářského svazu.

kytice

Jste obdivovateli lilií, pelargonií, jiřinek, fuchsií, trvalek nebo okrasných rostlin? To vše vám zde představí specializované organizace např. Lilium Brno, Rosa Klub Dagla ČZS Martagon a mnoho dalších pěstitelů Českého zahrádkářského svazu.

Protože se jedná o prázdninový termín, pořadatelé výstavy mysleli i na děti. Pohrát si mohou v dětském koutku, nově i s interaktivní dětskou expozicí.

Součástí expozice výstavy budou také velmi oblíbené poradny vystavovaných květin. Navštívit můžete také stánek časopisu Zahrádkář a vinařské posezení.

Přijďte si výstavu Květy 2019 přivonět 🙂

Otevírací doba výstavy KVĚTY 2019:
Od čtvrtku 18.7. do neděle 21.7. vždy od 9.do 17. hodin.

Vstupné:
Dospělí: 80,-Kč
Důchodci, studenti, ZTP 60,-Kč
Děti, ZTP/P Zdarma

Více informací najdete na stránkách výstavy.

Podívejte se také na další výstavy květin.

 

Zdroj obrázků: www.pixabay.com

 

 

 

výstava Stavíme Hodonín
Veletrhy a výstavy
Stavební výstava Stavíme Bydlíme v Hodoníně

Stavební výstava Stavíme Bydlíme se letos uskuteční v Hodoníně v prostorách Domu kultury Horní Valy. Kdy: Pátek 31.1. od 9-18 hodin Sobota 1.2.2020 od 9-17 hodin Kde: Dům kultury Horní Valy Hodonín Vstupné: Zdarma Tradičně budou výstavní prostory zaplněny expozicemi vystavovatelů z oboru stavebnictví a vybavení domácnosti. Můžete se zde …

for pasiv
Bydlení
Veletrh FOR PASIV 2020

Veletrh FOR PASIV se všem návštěvníkům v roce 2020 představí již po osmé. Tento veletrh je určený pro všechny specialisty a odborníky v oblasti nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby. Veletrhu FOR PASIV můžete navštívit v termínu 6. 8.2.2020 na PVA EXPO PRAHA.   Co vás na veletrhu čeká? I v …

zahrada v zimě
Zahrada
Zima na zahradě nemusí být dobou odpočinku

I když je už zima, přesto teplota stále ještě dovolí provádět některé zahradní práce, například zastřihávání, úpravu záhonů, péči o kompost, odstraňování napadaného listí, umístění nastýlky k rostlinám, zazimování jezírek, kontrolu a opravy zahradního nářadí i techniky a mnoho dalších činností. Můžete se také věnovat těm částem zahrady, na které jste …