Výstava květin – KVĚTY 2019

lilie
Veletrhy a výstavy

Pokud patříte mezi milovníky křehké krásy, tedy nádherných květin, určitě si nenechte ujít výstavu s názvem KVĚTY 2019. Výstava se koná v letním termínu 18.7. – 21.7.2019, což je ideální pro prázdninový výlet právě do Lysé nad Labem.

Na ploše 2 160m2 můžete zhlédnout atraktivní, pestrobarevná, květinová aranžmá, které vytvoří zkušený tým odborníků z Českého zahrádkářského svazu.

kytice

Jste obdivovateli lilií, pelargonií, jiřinek, fuchsií, trvalek nebo okrasných rostlin? To vše vám zde představí specializované organizace např. Lilium Brno, Rosa Klub Dagla ČZS Martagon a mnoho dalších pěstitelů Českého zahrádkářského svazu.

Protože se jedná o prázdninový termín, pořadatelé výstavy mysleli i na děti. Pohrát si mohou v dětském koutku, nově i s interaktivní dětskou expozicí.

Součástí expozice výstavy budou také velmi oblíbené poradny vystavovaných květin. Navštívit můžete také stánek časopisu Zahrádkář a vinařské posezení.

Přijďte si výstavu Květy 2019 přivonět 🙂

Otevírací doba výstavy KVĚTY 2019:
Od čtvrtku 18.7. do neděle 21.7. vždy od 9.do 17. hodin.

Vstupné:
Dospělí: 80,-Kč
Důchodci, studenti, ZTP 60,-Kč
Děti, ZTP/P Zdarma

Více informací najdete na stránkách výstavy.

Podívejte se také na další výstavy květin.

 

Zdroj obrázků: www.pixabay.com

 

 

 

stavotech Olomouc
Bydlení
Veletrh úspory energií a architektury, to je Stavotech Olomouc

Největší podzimní veletrh na Moravě – to je STAVOTECH Olomouc. KDY Veletrh můžete navštívit od čtvrtku 7. do soboty 9. listopadu 2019 od 9 – 18 hodin (v sobotu do 17 hodin) KDE Výstaviště Flora Olomouc, veletrh se bude konat v pavilonu A a na přilehlých venkovních plochách. Bohatá nabídka …

masozrava-rostlina
Zahrada
Jaké zásady dodržovat při pěstování masožravých rostlin

Okouzlily vás exoticky působící rostlinky, které navíc poslouží jako mucholapka, ale máte obavy, že byste péči o ně nezvládli? Není se čeho bát, i mezi masožravými rostlinami jsou takové druhy, které zvláštní nároky nemají a mnohdy jejich pěstování snadnější, než u některých pokojovek. Stačí si vybrat správné druhy vhodné i …

Morusovnik
Zahrada
Moruše – zajímavé ovoce i unikátní superpotravina

Moruše je ovoce, které v současnosti opět přichází do módy. Přitom to v minulosti byly velmi oblíbené plody, ať se již jednalo o moruše bílé, černé nebo červené. Byly vyhledávány pro vysoký obsah vitamínů  a minerálů, takže byly sušeny i zavařovány, aby je bylo možno používat po celý rok. Morušové stromy, které …