Výstava květin – KVĚTY 2019

lilie
Výstavy květin

Pokud patříte mezi milovníky křehké krásy, tedy nádherných květin, určitě si nenechte ujít výstavu s názvem KVĚTY 2019. Výstava se koná v letním termínu 18.7. – 21.7.2019, což je ideální pro prázdninový výlet právě do Lysé nad Labem.

Na ploše 2 160m2 můžete zhlédnout atraktivní, pestrobarevná, květinová aranžmá, které vytvoří zkušený tým odborníků z Českého zahrádkářského svazu.

kytice

Jste obdivovateli lilií, pelargonií, jiřinek, fuchsií, trvalek nebo okrasných rostlin? To vše vám zde představí specializované organizace např. Lilium Brno, Rosa Klub Dagla ČZS Martagon a mnoho dalších pěstitelů Českého zahrádkářského svazu.

Protože se jedná o prázdninový termín, pořadatelé výstavy mysleli i na děti. Pohrát si mohou v dětském koutku, nově i s interaktivní dětskou expozicí.

Součástí expozice výstavy budou také velmi oblíbené poradny vystavovaných květin. Navštívit můžete také stánek časopisu Zahrádkář a vinařské posezení.

Přijďte si výstavu Květy 2019 přivonět 🙂

Otevírací doba výstavy KVĚTY 2019:
Od čtvrtku 18.7. do neděle 21.7. vždy od 9.do 17. hodin.

Vstupné:
Dospělí: 80,-Kč
Důchodci, studenti, ZTP 60,-Kč
Děti, ZTP/P Zdarma

Více informací najdete na stránkách výstavy.

Podívejte se také na další výstavy květin.

 

Zdroj obrázků: www.pixabay.com

 

 

 

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

balkonove kvetiny
Zahrada
Květiny na balkoně prozáří váš domov

Každý balkon vypadá lépe, je-li zkrášlen velkým množstvím barevných květů, které se přelévají přes jeho zábradlí. Jako živou dekoraci můžete použít nejrůznější trvalky i letničky pestrých barev, zajímavé mohou být i jejich listy. Okrasné rostliny můžete umístit do květináčů, truhlíků nebo dekorativních nádob. Lze je využít i jako stínidlo nebo …

jahody
Zahrada
Je pravý čas začít s pěstováním jahod

Milujete vůni, chuť a nádhernou červenou barvu zralých jahod? Umělohmotné krabičky s napůl zelenými plody bez očekávané chuti a s plísní navíc, které nabízí v zimě obchody, vás rozhodně neuspokojují? Pak si vypěstujte své vlastní jahody na zahradě nebo doma na balkoně či terase – v květináči nebo truhlíku. Převislé jahody lze místiti do …

Výstavy květin
VALAŠSKÁ ZAHRADA – největší zahradnické trhy na Valašsku

Přijďte se podívat na zahradnické trhy do Rožnova pod Radhoštěm, od pátku 3.5. do neděle 5.5.2019 se zde koná již 10 ročník tradičních zahradnických trhů Valašská zahrada. Během jednoho víkendu se na Valašsko sjedou tisíce zahrádkářů a chalupářů z celé republiky, ale i ze Slovenska. A není divu, lákadel je …