Veletrh bydlení, zahrada, stavba, žena hobby – to vše na Frýdecko – Místeckém veletrhu

Frýdecko - místecký veletrh
Výstavy květin

Veletrh pro celou rodinu, i tak by se dal nazvat Frýdecko – Místecký veletrh, který se již po třinácté odehraje v prostorách sportovní haly Polárka ve Frýdku Místku. Veletrh, který se koná v termínu od pátku 24. do neděle 26. května si určitě nenechte ujít.

Co vás na veletrhu čeká?
Veletrh nese podtitul bydlení, stavby, žena, domov, zahrada, hobby, auta a kreativ. Základním pilířem bude expozice z oblasti stavebnictví a bydlení. Ústředním tématem bude úspora energie a ekologické způsoby získávání tepla. Vystavovat budou firmy nabízející kotle na různá paliva, ale i tepelná čerpadla a fotovoltaické a solární kolektory. V rámci veletrhu se můžete seznámit s širokou nabídkou stavebních materiálů – střešních systémů, oken a dveří, hydroizolací, atd. Nebudou chybět ani garážová vrata, brány a ploty. V nabídce budou také zabezpečovací systémy, zahradní nábytek a nářadí pro všechny zahrádkáře a kutily.

Na veletrhu si přijdou na své také ženy v sekci Žena a Domov. K vidění i zakoupení zde budou kosmetické výrobky, zdravá výživa i drobné dárky.

Veletrh budou provázet také zajímavé přednášky na téma:

  • Nová zelená úsporám
  • Dotační program Dešťovka
  • Feng shui
  • Geopatogenní zóny

 

Otevírací doba:
Pátek a sobota – 9-18, neděle – 9-17 hod.

Po celou dobu veletrhu bude pro návštěvníky k dispozici Poradenské centrum v oblasti vytápění a komínů a poradna a ukázky práce Cechu malířů a lakýrníků.

O víkendu se můžete těšit také na kreativní dílny, kde vás profesionálové naučí základy technik pískování a mramorování. Vyrobit si můžete také vlastní hrníček, nebo si vytvořit dřevěnou dekoraci.

Pořadatelé veletrhu myslí také na děti, na které čeká tvarování zvířátek z balónků, malování na obličej a spousta občerstvení.

Vstup na veletrh je volný.

Více informací najdete na stránkách veletrhu.

Podívejte se také na další veletrhy a výstavy květin.

 

 

 

 

 

 

bonsai
Výstavy květin
Floria podzim – nenechte si ujít expozice vzácných bonsají

23Na konci září je ideální čas na návštěvu výstaviště v Kroměříži, koná se zde celostátní prodejní výstava s názvem Floria Podzim, která nabídne unikátní výstavu bonsai. Na se můžete na výstavě těšit? Celostátní prodejní výstava pro všechny zahradníky a zahrádkáře, která zároveň nabídne výjimečnou mezinárodní expozici vzácných bonsají a suiseki. Na výstavě …

detske hriste
Zahrada
Rájem pro děti může být i zahrada

Každý, kdo vlastní u svého domu nebo bytu zahradu a má v rodině děti, jistě zvažuje, jak tento prostor upravit tak, aby ho plně využívaly i děti různého věku. Ty zde mohou být na čerstvém vzduchu, v bezpečném prostředí a společně s rodinnými příslušníky trávit společný čas nebo se zabavit, zatímco se dospělí …

zahradni jezirko
Zahrada
Jak zadržovat vodu na zahradě

Současná sucha nás nutí k zamyšlení nad ekologičtějšími přístupy a k šetrnému zacházení s vodou nejen v domácnosti, ale i na zahradě. Hospodaření s vodou na zahradě je stejně důležité jako snížení produkce odpadu nebo biologické pěstování plodin. Jak tedy šetřit vodou na zahradě, aniž by utrpěla zeleň a zhoršila …