Veletrh bydlení, zahrada, stavba, žena hobby – to vše na Frýdecko – Místeckém veletrhu

Frýdecko - místecký veletrh
Bydlení

Veletrh pro celou rodinu, i tak by se dal nazvat Frýdecko – Místecký veletrh, který se již po třinácté odehraje v prostorách sportovní haly Polárka ve Frýdku Místku. Veletrh, který se koná v termínu od pátku 24. do neděle 26. května si určitě nenechte ujít.

Co vás na veletrhu čeká?
Veletrh nese podtitul bydlení, stavby, žena, domov, zahrada, hobby, auta a kreativ. Základním pilířem bude expozice z oblasti stavebnictví a bydlení. Ústředním tématem bude úspora energie a ekologické způsoby získávání tepla. Vystavovat budou firmy nabízející kotle na různá paliva, ale i tepelná čerpadla a fotovoltaické a solární kolektory. V rámci veletrhu se můžete seznámit s širokou nabídkou stavebních materiálů – střešních systémů, oken a dveří, hydroizolací, atd. Nebudou chybět ani garážová vrata, brány a ploty. V nabídce budou také zabezpečovací systémy, zahradní nábytek a nářadí pro všechny zahrádkáře a kutily.

Na veletrhu si přijdou na své také ženy v sekci Žena a Domov. K vidění i zakoupení zde budou kosmetické výrobky, zdravá výživa i drobné dárky.

Veletrh budou provázet také zajímavé přednášky na téma:

  • Nová zelená úsporám
  • Dotační program Dešťovka
  • Feng shui
  • Geopatogenní zóny

 

Otevírací doba:
Pátek a sobota – 9-18, neděle – 9-17 hod.

Po celou dobu veletrhu bude pro návštěvníky k dispozici Poradenské centrum v oblasti vytápění a komínů a poradna a ukázky práce Cechu malířů a lakýrníků.

O víkendu se můžete těšit také na kreativní dílny, kde vás profesionálové naučí základy technik pískování a mramorování. Vyrobit si můžete také vlastní hrníček, nebo si vytvořit dřevěnou dekoraci.

Pořadatelé veletrhu myslí také na děti, na které čeká tvarování zvířátek z balónků, malování na obličej a spousta občerstvení.

Vstup na veletrh je volný.

Více informací najdete na stránkách veletrhu.

Podívejte se také na další veletrhy a výstavy květin.

 

 

 

 

 

 

for pasiv
Bydlení
Veletrh FOR PASIV 2020

Veletrh FOR PASIV se všem návštěvníkům v roce 2020 představí již po osmé. Tento veletrh je určený pro všechny specialisty a odborníky v oblasti nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby. Veletrhu FOR PASIV můžete navštívit v termínu 6. 8.2.2020 na PVA EXPO PRAHA.   Co vás na veletrhu čeká? I v …

obývací pokoj
Bydlení
4 tipy pro zvětšení a rozzáření obývacího pokoje

Je váš obývací pokoj příliš malý? To je problém, se kterým se potýká mnoho vlastníků jak panelových, tak některých starších bytů. Obývací pokoj je centrem bytu a rodinného života, a pokud je malý nebo tmavý či do něj ústí příliš velké množství dveří, nepůsobí místnost příjemným dojmem a nemusí poskytovat …

plot v zimě
Bydlení
Potřebuje váš plot před zimou ošetřit?

Správné zazimování zahrady neobnáší jen péči o trávník, stromy, keře a rostliny. Postarat se musíte také o venkovní bazén a některé druhy plotů. Víte, jak na vhodnou údržbu vašeho plotu nebo zda máte plot zcela bezúdržbový? Podívejte se do našeho velkého přehledu o správném zimním ošetření různých plotů. Jak se …