Veletrh bydlení, zahrada, stavba, žena hobby – to vše na Frýdecko – Místeckém veletrhu

Frýdecko - místecký veletrh
Bydlení

Veletrh pro celou rodinu, i tak by se dal nazvat Frýdecko – Místecký veletrh, který se již po třinácté odehraje v prostorách sportovní haly Polárka ve Frýdku Místku. Veletrh, který se koná v termínu od pátku 24. do neděle 26. května si určitě nenechte ujít.

Co vás na veletrhu čeká?
Veletrh nese podtitul bydlení, stavby, žena, domov, zahrada, hobby, auta a kreativ. Základním pilířem bude expozice z oblasti stavebnictví a bydlení. Ústředním tématem bude úspora energie a ekologické způsoby získávání tepla. Vystavovat budou firmy nabízející kotle na různá paliva, ale i tepelná čerpadla a fotovoltaické a solární kolektory. V rámci veletrhu se můžete seznámit s širokou nabídkou stavebních materiálů – střešních systémů, oken a dveří, hydroizolací, atd. Nebudou chybět ani garážová vrata, brány a ploty. V nabídce budou také zabezpečovací systémy, zahradní nábytek a nářadí pro všechny zahrádkáře a kutily.

Na veletrhu si přijdou na své také ženy v sekci Žena a Domov. K vidění i zakoupení zde budou kosmetické výrobky, zdravá výživa i drobné dárky.

Veletrh budou provázet také zajímavé přednášky na téma:

  • Nová zelená úsporám
  • Dotační program Dešťovka
  • Feng shui
  • Geopatogenní zóny

 

Otevírací doba:
Pátek a sobota – 9-18, neděle – 9-17 hod.

Po celou dobu veletrhu bude pro návštěvníky k dispozici Poradenské centrum v oblasti vytápění a komínů a poradna a ukázky práce Cechu malířů a lakýrníků.

O víkendu se můžete těšit také na kreativní dílny, kde vás profesionálové naučí základy technik pískování a mramorování. Vyrobit si můžete také vlastní hrníček, nebo si vytvořit dřevěnou dekoraci.

Pořadatelé veletrhu myslí také na děti, na které čeká tvarování zvířátek z balónků, malování na obličej a spousta občerstvení.

Vstup na veletrh je volný.

Více informací najdete na stránkách veletrhu.

Podívejte se také na další veletrhy a výstavy květin.

 

 

 

 

 

 

stavotech Olomouc
Bydlení
Veletrh úspory energií a architektury, to je Stavotech Olomouc

Největší podzimní veletrh na Moravě – to je STAVOTECH Olomouc. KDY Veletrh můžete navštívit od čtvrtku 7. do soboty 9. listopadu 2019 od 9 – 18 hodin (v sobotu do 17 hodin) KDE Výstaviště Flora Olomouc, veletrh se bude konat v pavilonu A a na přilehlých venkovních plochách. Bohatá nabídka …

floria-dusicky
Veletrhy a výstavy
Výstava DUŠIČKY 2019

Floria DUŠIČKY 2019 – nenechte si ujít celostátní prodejní výstavu pro všechny zahradníky a zahrádkáře v Kroměříži. KDY: 11. – 13.10.2019 od 9 – 17 hod. KDE: Výstaviště Kroměříž Na výstavě DUŠIČKY máte možnost nakoupit vše potřebné pro dům i zahradu od stovek prodejců nejenom z celé České republiky, ale …

v
Bydlení
Zimní zahrada je spojením vnitřního a venkovního prostoru

Hledáte prostor, ve kterém byste mohli odpočívat a případně pohodlně posedět s přáteli nebo rodinnými příslušníky, a přitom být součástí přírody? Pak uvažujte o výstavbě zimní zahrady, která vám poskytne další prostor s dostatkem světla i bezprostřední blízkost rostlin. Navíc se tato zahrada stane velmi výrazným doplňkem domu. I když venku bude …