Veletrh bydlení, zahrada, stavba, žena hobby – to vše na Frýdecko – Místeckém veletrhu

Frýdecko - místecký veletrh
Výstavy květin

Veletrh pro celou rodinu, i tak by se dal nazvat Frýdecko – Místecký veletrh, který se již po třinácté odehraje v prostorách sportovní haly Polárka ve Frýdku Místku. Veletrh, který se koná v termínu od pátku 24. do neděle 26. května si určitě nenechte ujít.

Co vás na veletrhu čeká?
Veletrh nese podtitul bydlení, stavby, žena, domov, zahrada, hobby, auta a kreativ. Základním pilířem bude expozice z oblasti stavebnictví a bydlení. Ústředním tématem bude úspora energie a ekologické způsoby získávání tepla. Vystavovat budou firmy nabízející kotle na různá paliva, ale i tepelná čerpadla a fotovoltaické a solární kolektory. V rámci veletrhu se můžete seznámit s širokou nabídkou stavebních materiálů – střešních systémů, oken a dveří, hydroizolací, atd. Nebudou chybět ani garážová vrata, brány a ploty. V nabídce budou také zabezpečovací systémy, zahradní nábytek a nářadí pro všechny zahrádkáře a kutily.

Na veletrhu si přijdou na své také ženy v sekci Žena a Domov. K vidění i zakoupení zde budou kosmetické výrobky, zdravá výživa i drobné dárky.

Veletrh budou provázet také zajímavé přednášky na téma:

  • Nová zelená úsporám
  • Dotační program Dešťovka
  • Feng shui
  • Geopatogenní zóny

 

Otevírací doba:
Pátek a sobota – 9-18, neděle – 9-17 hod.

Po celou dobu veletrhu bude pro návštěvníky k dispozici Poradenské centrum v oblasti vytápění a komínů a poradna a ukázky práce Cechu malířů a lakýrníků.

O víkendu se můžete těšit také na kreativní dílny, kde vás profesionálové naučí základy technik pískování a mramorování. Vyrobit si můžete také vlastní hrníček, nebo si vytvořit dřevěnou dekoraci.

Pořadatelé veletrhu myslí také na děti, na které čeká tvarování zvířátek z balónků, malování na obličej a spousta občerstvení.

Vstup na veletrh je volný.

Více informací najdete na stránkách veletrhu.

Podívejte se také na další veletrhy a výstavy květin.

 

 

 

 

 

 

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

cuketa
Zahrada
Cuketa – nenápadná zelenina s obrovskými možnostmi použití

Pokud byste hledali zeleninu, která plodí po celou sezónu, má velké množství postupně dozrávajících plodů, v kuchyni ji lze využít více způsoby a její pěstování zvládne i začátečník, určitě zvolte cuketu. Tato letní tykev patří k nejvděčnějším rostlinám, dokáže vám dodat základ mnoha lehkých obědů i večeří po celé léto. Navíc je …

pampeliška
Bylinky
Pampeliška je ozdobou i typickou léčivkou jara

S příchodem jara se příroda zazelená a louky ozdobí zlaté hlavičky pampelišek. Ty vykukují ze zahradních trávníků a objevují se i v záhonech. I když je pampeliška v zahradě považována za plevel, který je nutno zlikvidovat, není potřeba spěchat – nejdříve otrhejte žluté květy. Můžete z nich totiž připravit lahodný čaj, med nebo pampeliškový …

balkonove kvetiny
Zahrada
Květiny na balkoně prozáří váš domov

Každý balkon vypadá lépe, je-li zkrášlen velkým množstvím barevných květů, které se přelévají přes jeho zábradlí. Jako živou dekoraci můžete použít nejrůznější trvalky i letničky pestrých barev, zajímavé mohou být i jejich listy. Okrasné rostliny můžete umístit do květináčů, truhlíků nebo dekorativních nádob. Lze je využít i jako stínidlo nebo …