Veletrh bydlení, zahrada, stavba, žena hobby – to vše na Frýdecko – Místeckém veletrhu

Frýdecko - místecký veletrh
Výstavy květin

Veletrh pro celou rodinu, i tak by se dal nazvat Frýdecko – Místecký veletrh, který se již po třinácté odehraje v prostorách sportovní haly Polárka ve Frýdku Místku. Veletrh, který se koná v termínu od pátku 24. do neděle 26. května si určitě nenechte ujít.

Co vás na veletrhu čeká?
Veletrh nese podtitul bydlení, stavby, žena, domov, zahrada, hobby, auta a kreativ. Základním pilířem bude expozice z oblasti stavebnictví a bydlení. Ústředním tématem bude úspora energie a ekologické způsoby získávání tepla. Vystavovat budou firmy nabízející kotle na různá paliva, ale i tepelná čerpadla a fotovoltaické a solární kolektory. V rámci veletrhu se můžete seznámit s širokou nabídkou stavebních materiálů – střešních systémů, oken a dveří, hydroizolací, atd. Nebudou chybět ani garážová vrata, brány a ploty. V nabídce budou také zabezpečovací systémy, zahradní nábytek a nářadí pro všechny zahrádkáře a kutily.

Na veletrhu si přijdou na své také ženy v sekci Žena a Domov. K vidění i zakoupení zde budou kosmetické výrobky, zdravá výživa i drobné dárky.

Veletrh budou provázet také zajímavé přednášky na téma:

  • Nová zelená úsporám
  • Dotační program Dešťovka
  • Feng shui
  • Geopatogenní zóny

 

Otevírací doba:
Pátek a sobota – 9-18, neděle – 9-17 hod.

Po celou dobu veletrhu bude pro návštěvníky k dispozici Poradenské centrum v oblasti vytápění a komínů a poradna a ukázky práce Cechu malířů a lakýrníků.

O víkendu se můžete těšit také na kreativní dílny, kde vás profesionálové naučí základy technik pískování a mramorování. Vyrobit si můžete také vlastní hrníček, nebo si vytvořit dřevěnou dekoraci.

Pořadatelé veletrhu myslí také na děti, na které čeká tvarování zvířátek z balónků, malování na obličej a spousta občerstvení.

Vstup na veletrh je volný.

Více informací najdete na stránkách veletrhu.

Podívejte se také na další veletrhy a výstavy květin.

 

 

 

 

 

 

avokaco
Zahrada
Oblíbené avokádo si můžete vypěstovat sami

Avokádo je již několik let hitem ve zdravém stravování. To má velice dobrý důvod – avokádo je ovoce, které obsahuje obrovské množství prospěšných látek a zdravého tuku. Je zdrojem bílkovin, vitamínů a také minerálů. Avokádo neboli hruškovec přelahodný se řadí k tzv. superpotravinám. Plod avokáda bývá temně zelený, někdy nahnědlý až …

meloun
Zahrada
Vypěstujte si vlastní melouny

I když melouny nepatří k nenáročným plodinám a pěstování melounů v Čechách nebylo donedávna příliš rozšířené, změna klimatických podmínek a horká léta umožňují jejich vysazení i u nás. Není tedy důvod, proč byste si toto subtropické ovoce nemohli vypěstovat i na své zahrádce. Stačí zajistit dostatek tepla, živin a vláhy a úspěch …

sklaka
Zahrada
Jak vybudovat skalku, která bude předmětem obdivu okolí

Máte v zahradě svah, nevyužitý rohový prostor nebo zkrátka prázdné místo na okraji zahrady? Využijte dobu dovolených a pusťte se do budování skalky. Ta se může stát právě tím kusem zahrady, ke kterému se bude každý otáčet a který přitáhne zrak všech návštěvníků i kolemjdoucích. Nemusíte mít obavy, že byste zahradní …