Veletrh úspory energií a architektury, to je Stavotech Olomouc

stavotech Olomouc
Bydlení

Největší podzimní veletrh na Moravě – to je STAVOTECH Olomouc.

KDY
Veletrh můžete navštívit od čtvrtku 7. do soboty 9. listopadu 2019 od 9 – 18 hodin (v sobotu do 17 hodin)

KDE
Výstaviště Flora Olomouc, veletrh se bude konat v pavilonu A a na přilehlých venkovních plochách.

Bohatá nabídka firem doplněná o řadu doprovodných výstav, konferencí, seminářů a prezentací dělají z akce atraktivní prostor pro načerpání nových informací, myšlenek, nápadů i inspirace.

Na veletrhu STAVOTECH se vám představí více než 150 vystavovatelů s širokou nabídkou výrobků a služeb snad ze všech odvětví stavebního oboru.  Podzimní etapa se již tradičně vyznačuje největším zastoupením v oblasti topení a úspor energie – zejména nabídkou různých druhů kotlů, kamen a jiných forem topení. Velké zastoupení má také moderní dřevěné stavění a firmy s nabídkou dřevostaveb.

Součástí veletrhu jsou další specializované výstavní a konferenční akce:

  • EKOENERGA zaměřena na úspory energie a využití obnovitelných zdrojů energie.
  • Téma dřevěného stavění je obsahem doprovodné výstavy i konference MORAVSKÁ DŘEVOSTAVBA.
  • Multižánrová akce zaměřená na architekturu, stavebnictví a design ArchDesign Morava. Součástí budou opět přednášky, exkurze a panelové architektonické a designové výstavy. Shlédnout můžete to nejhezčí a nejhodnotnější, co bylo v posledním roce postaveno jak v celé republice, tak v našem kraji.

Poradenská centra a doprovodné přednášky budou probíhat po všechny tři dny.

Můžete si nechat poradit od odborníků např. jaký dům postavit, jak na rekonstrukci vašeho stávajícího bydlení, jak ušetřit a jakým chybám se při stavbě nebo rekonstrukci vyhnout.

Podzimní veletrh STAVOTECH Moderní dům je skvělá příležitost pro konzultaci s odborníky i bohatým zdrojem hodnotných informací a inspirace. Své si tady najdou odborníci i široká veřejnost.

 

Zdroj obrázků: www.omnis.cz

malovani_pokoju
Bydlení
I v zimě můžete vymalovat byt snadno a rychle

Chcete nově vymalovat a máte pocit, že na podzim nebo v zimě již minula vhodná doba pro malování? Nechcete vydávat finance za malíře a rádi byste se do této práce pustili sami? Malování bytu není tak náročné, jak by se mohlo zdát – stačí pořádná příprava, výběr barev a pomůcek a …

floria-dusicky
Veletrhy a výstavy
Výstava DUŠIČKY 2019

Floria DUŠIČKY 2019 – nenechte si ujít celostátní prodejní výstavu pro všechny zahradníky a zahrádkáře v Kroměříži. KDY: 11. – 13.10.2019 od 9 – 17 hod. KDE: Výstaviště Kroměříž Na výstavě DUŠIČKY máte možnost nakoupit vše potřebné pro dům i zahradu od stovek prodejců nejenom z celé České republiky, ale …

v
Bydlení
Zimní zahrada je spojením vnitřního a venkovního prostoru

Hledáte prostor, ve kterém byste mohli odpočívat a případně pohodlně posedět s přáteli nebo rodinnými příslušníky, a přitom být součástí přírody? Pak uvažujte o výstavbě zimní zahrady, která vám poskytne další prostor s dostatkem světla i bezprostřední blízkost rostlin. Navíc se tato zahrada stane velmi výrazným doplňkem domu. I když venku bude …