Veletrh úspory energií a architektury, to je Stavotech Olomouc

stavotech Olomouc
Bydlení

Největší podzimní veletrh na Moravě – to je STAVOTECH Olomouc.

KDY
Veletrh můžete navštívit od čtvrtku 7. do soboty 9. listopadu 2019 od 9 – 18 hodin (v sobotu do 17 hodin)

KDE
Výstaviště Flora Olomouc, veletrh se bude konat v pavilonu A a na přilehlých venkovních plochách.

Bohatá nabídka firem doplněná o řadu doprovodných výstav, konferencí, seminářů a prezentací dělají z akce atraktivní prostor pro načerpání nových informací, myšlenek, nápadů i inspirace.

Na veletrhu STAVOTECH se vám představí více než 150 vystavovatelů s širokou nabídkou výrobků a služeb snad ze všech odvětví stavebního oboru.  Podzimní etapa se již tradičně vyznačuje největším zastoupením v oblasti topení a úspor energie – zejména nabídkou různých druhů kotlů, kamen a jiných forem topení. Velké zastoupení má také moderní dřevěné stavění a firmy s nabídkou dřevostaveb.

Součástí veletrhu jsou další specializované výstavní a konferenční akce:

  • EKOENERGA zaměřena na úspory energie a využití obnovitelných zdrojů energie.
  • Téma dřevěného stavění je obsahem doprovodné výstavy i konference MORAVSKÁ DŘEVOSTAVBA.
  • Multižánrová akce zaměřená na architekturu, stavebnictví a design ArchDesign Morava. Součástí budou opět přednášky, exkurze a panelové architektonické a designové výstavy. Shlédnout můžete to nejhezčí a nejhodnotnější, co bylo v posledním roce postaveno jak v celé republice, tak v našem kraji.

Poradenská centra a doprovodné přednášky budou probíhat po všechny tři dny.

Můžete si nechat poradit od odborníků např. jaký dům postavit, jak na rekonstrukci vašeho stávajícího bydlení, jak ušetřit a jakým chybám se při stavbě nebo rekonstrukci vyhnout.

Podzimní veletrh STAVOTECH Moderní dům je skvělá příležitost pro konzultaci s odborníky i bohatým zdrojem hodnotných informací a inspirace. Své si tady najdou odborníci i široká veřejnost.

 

Zdroj obrázků: www.omnis.cz

for pasiv
Bydlení
Veletrh FOR PASIV 2020

Veletrh FOR PASIV se všem návštěvníkům v roce 2020 představí již po osmé. Tento veletrh je určený pro všechny specialisty a odborníky v oblasti nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby. Veletrhu FOR PASIV můžete navštívit v termínu 6. 8.2.2020 na PVA EXPO PRAHA.   Co vás na veletrhu čeká? I v …

obývací pokoj
Bydlení
4 tipy pro zvětšení a rozzáření obývacího pokoje

Je váš obývací pokoj příliš malý? To je problém, se kterým se potýká mnoho vlastníků jak panelových, tak některých starších bytů. Obývací pokoj je centrem bytu a rodinného života, a pokud je malý nebo tmavý či do něj ústí příliš velké množství dveří, nepůsobí místnost příjemným dojmem a nemusí poskytovat …

plot v zimě
Bydlení
Potřebuje váš plot před zimou ošetřit?

Správné zazimování zahrady neobnáší jen péči o trávník, stromy, keře a rostliny. Postarat se musíte také o venkovní bazén a některé druhy plotů. Víte, jak na vhodnou údržbu vašeho plotu nebo zda máte plot zcela bezúdržbový? Podívejte se do našeho velkého přehledu o správném zimním ošetření různých plotů. Jak se …