Veletrh úspory energií a architektury, to je Stavotech Olomouc

stavotech Olomouc
Bydlení

Největší podzimní veletrh na Moravě – to je STAVOTECH Olomouc.

KDY
Veletrh můžete navštívit od čtvrtku 7. do soboty 9. listopadu 2019 od 9 – 18 hodin (v sobotu do 17 hodin)

KDE
Výstaviště Flora Olomouc, veletrh se bude konat v pavilonu A a na přilehlých venkovních plochách.

Bohatá nabídka firem doplněná o řadu doprovodných výstav, konferencí, seminářů a prezentací dělají z akce atraktivní prostor pro načerpání nových informací, myšlenek, nápadů i inspirace.

Na veletrhu STAVOTECH se vám představí více než 150 vystavovatelů s širokou nabídkou výrobků a služeb snad ze všech odvětví stavebního oboru.  Podzimní etapa se již tradičně vyznačuje největším zastoupením v oblasti topení a úspor energie – zejména nabídkou různých druhů kotlů, kamen a jiných forem topení. Velké zastoupení má také moderní dřevěné stavění a firmy s nabídkou dřevostaveb.

Součástí veletrhu jsou další specializované výstavní a konferenční akce:

  • EKOENERGA zaměřena na úspory energie a využití obnovitelných zdrojů energie.
  • Téma dřevěného stavění je obsahem doprovodné výstavy i konference MORAVSKÁ DŘEVOSTAVBA.
  • Multižánrová akce zaměřená na architekturu, stavebnictví a design ArchDesign Morava. Součástí budou opět přednášky, exkurze a panelové architektonické a designové výstavy. Shlédnout můžete to nejhezčí a nejhodnotnější, co bylo v posledním roce postaveno jak v celé republice, tak v našem kraji.

Poradenská centra a doprovodné přednášky budou probíhat po všechny tři dny.

Můžete si nechat poradit od odborníků např. jaký dům postavit, jak na rekonstrukci vašeho stávajícího bydlení, jak ušetřit a jakým chybám se při stavbě nebo rekonstrukci vyhnout.

Podzimní veletrh STAVOTECH Moderní dům je skvělá příležitost pro konzultaci s odborníky i bohatým zdrojem hodnotných informací a inspirace. Své si tady najdou odborníci i široká veřejnost.

 

Zdroj obrázků: www.omnis.cz

zelená střecha
Bydlení
Zelená střecha je ekologická, ekonomická i estetická

Přemýšlíte o nové střeše a chtěli byste zvolit variantu šetrnější a bližší přírodě? Pak je pro vás zajímavou volbou zelená střecha. Ta je navíc i krásná na pohled a dokáže zatraktivnit jinak všední vzhled domu. Můžete zvolit variantu s jednoduchým travním pokryvem, nenáročnými květinami, sukulenty či netřesky, nebo intenzivnější, se kterou …

Veletrhy a výstavy
Veletrh STŘECHY PRAHA 2020

Navštivte již  22. ročník nejvýznamnějšího veletrhu v oboru střech v České republice a celé střední Evropě. Veletrh Střechy 2020 můžete navštívit v termín 6.2. – 8.2.2020 na PVA EXPO Praha Které konkrétní veletrhy můžete navštívit? Střechy Praha – významný veletrh, který zahrnuje střešní krytiny, materiály, doplňky, řemesla a služby pro …

výstava Stavíme Hodonín
Veletrhy a výstavy
Stavební výstava Stavíme Bydlíme v Hodoníně

Stavební výstava Stavíme Bydlíme se letos uskuteční v Hodoníně v prostorách Domu kultury Horní Valy. Kdy: Pátek 31.1. od 9-18 hodin Sobota 1.2.2020 od 9-17 hodin Kde: Dům kultury Horní Valy Hodonín Vstupné: Zdarma Tradičně budou výstavní prostory zaplněny expozicemi vystavovatelů z oboru stavebnictví a vybavení domácnosti. Můžete se zde …